woolash reviews
در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
iranembberlin
درباره من
سفارت ايران در برلين iran embassy in berlin iran botschaft berlin
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :iranembberlin
تاريخ: ۲ دى ۱۳۹۶ ساعت: ۰۸:۵۶:۴۴

ايران  و آلمان با هم تفاهم نامه كنسولي  براي اسان تر شدن شرايط ويزا امضا كردند

 

 

 

سند تفاهم‌نامه كنسولي ميان ايران و آلمان  به منظور اسان تر شدن شرايط ويزا و ورود و خروج تجار و بازرگانان و دانشجويان و اساتيد دانشگاهي و ... در تاريخ ٥ مرداد ١٣٩٥ توسط مديران كنسولي وزارات خارجه‌ دو كشور در برلين به امضا رسيد.

طرفين در ديداري كه به همت سفارت ايران در برلين برنامه ريزي شده بود تفاهم نامه اي را به امضا رساندند. در اين سند در خصوص ارائه تسهيلات بيشتر  كنسولي براي اتباع كشور مقابل از جمله صدور رواديد كثير المسافره با اعتبار طولاني مدت براي بازرگانان و سرمايه گذاران و تسريع در صدور رواديد براي دانشجويان، اساتيد دانشگاهها و نخبگان علمي و فرهنگي كشور مقابل توافق كردند. بر اساس سند مذكور همچنين در زمينه گسترش همكاري ميان پليس دو كشور در امر مبارزه با تروريسم، جنايات سازمان يافته، قاچاق انسان و مواد مخدر، رسيدگي به امور زندانيان و همكاري در زمينه بازگشت داوطلبانه پناهندگان تفاهم گرديد.

قرار است اجلاس بعدي كنسولي ايران و آلمان سال آينده ميلادي در تهران برگزار گردد. 

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :iranembberlin
تاريخ: ۳۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۵۴:۳۳

پيام تسليت و محكوميا شديد حمله تروريستي به برلين توسط سفارت ايران در برلين

 

 

سفارت جمهوري اسلامي ايران در برلين حادثه تروريستي بازار كريسمس برلين را  به شدت محكوم و با مردم و خانواده هاي قربانيان ابراز همدردي كرد.

به گزارش ايسنا، به دنبال اقدام تروريستي در بازار كريسمس شهر برلين كه طي آن تعدادي افراد بي‌گناه كشته و زخمي شدند سفارت جمهوري اسلامي ايران در برلين با حضور در محل حادثه با اهدا شاخه گل ضمن ابراز همدردي با خانواده قربانيان و زخمي‌شدگان مراتب تسليت و انزجار خود را نسبت به اين‌گونه اقدامات غير انساني ابراز داشت.

علاوه بر اين سفارت جمهوري اسلامي ايران در برلين با ارائه بيانيه اي  بر ضرورت همبستگي و اتحاد تمامي ملت‌ها و دولت‌ها در مبارزه بي‌امان با پديده شوم تروريسم تاكيد كرد.

سفارت ايران در ديدار با برخي مقام‌هاي آلماني هم ضمن ابراز مراتب تاثر عميق خود نسبت به اين حادثه تروريستي مراسم جشن شب يلدا به عنوان يكي از نمادهاي فرهنگي ايران را كه از قبل برنامه‌ ريزي شده بود،  را به احترام جان باختگان و زخمي هاي اين حادشه تروريستي لغو كرد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :iranembberlin
تاريخ: ۲۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۰۵:۲۹:۳۶

قابل توجه دانشجويان ايراني مقيم آلمان

 

بدينوسيله سفارت ايران در برلين به اطلاع دانشجويان عزيز ايراني مي رساند وزارت علوم، تحقيقات و فناوري در نظر دارد نهمين جشنواره دانشجويي تحت عنوان جشنواره ملي حركت را برگزاري نمايد. هدف از برگزاري اين جشنواره گردهم آوردن و نمايش دستاوردهاي برتر و برگزيده انجمن‌هاي علمي دانشجويي ايراني و بين المللي بويژه در رشته هاي فني مهندسي و علوم پايه و كشاورزي مي‌باشد. دبيرخانه جشنواره از دانشجويان درخواست نموده است توصيفي از توليدات و دستاوردهاي خود را حداكثر تا تاريخ ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ (۱۰ اوت ٢٠١٦) جهت داوري به ايميل mousavi@harekatest.ir ارسال نمايند. آدرس پايگاه اطلاع‌رساني جشنواره و شماره تماس جهت دريافت اطلاعات بيشتر به شرح زير است:

سايت: http://www.harekatfest.ir

 

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :iranembberlin
تاريخ: ۲۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۰۵:۲۲:۰۱

سخنگوي وزارت امور خارجه ايران به بيانيه كمپ ديويد پاسخ داد

 

به دنبال ادعايي كه  در بيانيه كمپ ديويد مبني بر اقدامات بي ثبات ساز ايران  در منطقه ايراد شد سخنگوي وزارت خارجه ايران  با تكراري خواندن اين اتهامات به اين بيانيه واكنش نشان داد و گفت : واقعيات منطقه خلاف چنين ادعاهايي را نشان مي‌دهد.

 سخنگوي وزارت امور خارجه در مورد مطالب مطرح شده در بيانيه كمپ ديويد در مورد كشورمان گفت: جمهوري اسلامي ايران سخنگوي همواره تأكيد داشته است كه حل و فصل بحران هاي جاري در منطقه  نيازمند اجتناب از روش هاي نظامي و روي اوردن به گفتگو و راه حل سياسي است. متاسفانه رفتارهايي همچون حمله نظامي خارجي به يمن و ناديده گرفتن تماميت ارضي اين كشور و حمايت امريكا از اين حمله نه تنها در تعارض با مقررات بين المللي است بلكه با برخي مفاد بيانيه كمپ ديويد هم همخواني ندارد و لازم است كشورهاي شركت كننده در أجلاس مذكور هماهنگي بيشتري در گفتار و رفتار خود داشته باشند.

سخنگوي وزارت خارجه  در واكنش به طرح ادعاي مبني بر اقدامات بي ثبات ساز ايران٬ با تكراري خواندن اين مطالب افزود: واقعيات منطقه خلاف چنين ادعاهايي را نشان مي دهد. جمهوري اسلامي ايران قائل به تحكيم روابط با همسايگان و حسن همجواري مي باشد و در هيچ يك از مناقشات منطقه اي راه حل نظامي و عدم احترام به تماميت ارضي كشورها را توصيه نكرده و معتقد است كساني كه بجاي مبارزه جدي با تروريسم، زير ساخت هاي يك كشور همسايه و برادر خود را با توسل به نظامي گري نابود كرده و صلح و ثبات منطقه اي را عميقا بخطر انداخته اند نبايد خود را در مسند قضاوت در باره رفتار ديگران قرار دهند.

خانم فخم افزود: جمهوري اسلامي ايران اعتقاد راسخ دارد كه معضل اصلي منطقه تروريسم و رشد گروه هاي افراطي و  تكفيري است و همه طرفهاي منطقه اي و بين المللي بايد در اين مسير بدون تبعيض و عدم توسل به شعار و ادعا، براي ريشه كني اين پديده ضد انساني اقدام جدي بعمل آورند.

سخنگوي وزارت امور خارجه با اشاره به دعوت كشورهاي شركت كننده در اجلاس كمپ ديويد  به انجام گفتگو بين جمهوري اسلامي ايران و شوراي همكاري  گفت: ايران انجام گفتگو ميان كشورهاي همسايه را ضروري دانسته و همواره  در اين مسير پيشگام  بوده و بهتر است طرفهاي مقابل  با احتراز از رويكرد كنوني، فرافكني و اتهام زني، حسن نيت خود را با اتخاذ گامهاي اعتماد ساز پايدار نشان دهند.

براي مطالعه مطالب بيشتر به سايت سفارت ايران در برلين مراجعه فرماييد.

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :iranembberlin
تاريخ: ۲۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۴۷:۲۱

تعيزع قزوين در چهارمين ايستگاه خود در آلمان مهمان هامبورگي ها بود

 

 

گروه تعزيه قزوين كه با هماهنگي سفارت ايران در برلين قرار است 10 شب در شهر هاي مختلف آلمان نمايش اجرا كند  در  چهارمين اجراي خود با استقبال ايرانيان و آلماني‌ها در هامبورگ همراه شد. در اين برنامه كه به طور سنتي و در چادري كه در حياط كنسولگري برپا شده بود، اجرا شد و به مدت يك ساعت به طول انجاميد، ايراني‌هاي مقيم و آلماني‌ها همزمان در فضايي معنوي و متأثر از اجراي گروه تعزيه، در سوگ مصيبت كربلا گريستند.

در اين مراسم  كه به ميزباني كنسولگري ايران در هامبورگ بر گزار شد برنامه هاي ديگري هم در خلال تعزيع انجام شد.در اين مراسم ابتدا سيدسعيد سيدين، سركنسول ايران در هامبورگ با خوش‌آمدگويي به مهمانان، در سخنان كوتاهي ضمن با ارزش عنوان‌كردن اقدام رايزني فرهنگي ايران در برنامه‌ريزي اجراي آيين سنتي تعزيه، از ديگر مسئولان و نهادهاي اين اقدام نيز قدرداني كرد.

در ادامه سيف‌الله شكري، پژوهشگر موسيقي آييني و تعزيه، ضمن خوشامدگويي به مهمانان و تشكر از كنسولگري ايران و رايزني فرهنگي براي دعوت از گروه تعزيه به هامبورگ، درباره ريشه‌هاي هنر تعزيه سخنراني كرد.

در پايان تعزيه‌خوانان پس از اجراي گوشه‌هايي از گفتگوي حضرت ابوالفضل العباس(ع) با حر و گفتگوي آن حضرت با شمر، در خصوص امان‌نامه يزيد به حضرت ابوالفضل(ع) به هنرنمايي پرداختند.

درحين اجراي اين قطعه تعداد زيادي از حاضران تحت تأثير اين برنامه حماسي قرار گرفته و گريستند؛ آنان از هنرمندان اين نمايش آييني و سنتي قدرداني كردند.

گفتني است، گروه تعزيه استان قزوين با همكاري رايزني فرهنگي ايران در آلمان و اداره كل همكاري‌هاي فرهنگي و هنري سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي اقدام به اجراي چند قطعه نمايشي آييني در شهرهاي برلين و هامبورگ كرده است و در ادامه نيز بنا به درخواست ايرانيان مقيم در لهستان، چند اجرا در اين كشور خواهد داشت.

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :iranembberlin
تاريخ: ۲۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۳۸:۱۴

برگزاري نمايشگاه " سنت انجيل در دنياي اسلام" در برلين

 

موزه هنرهاي اسلامي با همكاري بنياد فرهنگي پرويس و كتابخانه موزه هاي دولتي برلين و با حمايت سفارت ايران در برلين اقدام به برپايي يك نمايشگاه با عنوان “سنت انجيل در دنياي اسلام” كرده اند.

اين نمايشگاه از تاريخ 14 ژوئيه تا 15 اكتبر در محل جزيره موزه‌هاي برلين و در يكي از سالن‌هاي موزه پرگامون برپا مي‌شود   و در تلاش است تا ارتباط بين اديان مختلف را از دوران هاي گذشته نشان دهد.

اين نمايشگاه شامل نسخ و دست نوشته‌هايي است كه از مسيحيان در بين مسلمانان وجود داشته است. اغلب اين آثار به اواخر قرن نوزدهم ميلادي برمي گردند. خالقان اين نسخ، مسلمانان و يهودياني هستند كه در خاورميانه ساكن بوده اند. اين اسناد علاوه بر نسخ خطي شامل نقاشي هاي مينياتور كه اغلب داستان هاي انجيلي را به تصوير كشيدند، مي شود. در توصيف و اعلاميه افتتاح اين نمايشگاه در وبگاه رسمي موزه‌هاي دولتي برلين آمده: اديان و فرهنگ هاي آنها هميشه با هم در ارتباط بوده‌اند. به طور مثال بسياري از اقوام و سرزمين هاي مسلمان بستر ادياني مانند مسيح و يهود بوده‌اند و يا در مقابل دين اسلام در بسياري از سرزمين‌هاي مسيحي سنتي ديرينه دارد. اين ويژگي باعث شده تا هنر و فرهنگ اقوام و اديان بين يكديگر مورد تبادل قرار گيرد. در ادامه به جايگاه اديان در كتب آسماني اشاره شده و قرآن را بستري معرفي كرده كه بارها از اديان و اقوام مسيحي و يهودي نام برده است.

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :iranembberlin
تاريخ: ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۰۸:۲۶:۳۲

نمايشگاه آثار ملي جمهوري سالامي ايران در شهر بن آلمان افتتاح شد

 

 

پس از چهار سال تلاش و ممارست مسئولان فرهنگي و ميراث فرهنگي جمهوري اسلامي ايران و آلمان و پيگيري هاي مسئولانه سفارت ايران در برلين بالاخره  تلاش هاي انجام گرفته جواب داد و در عصر روز چهارشنبه 23 فروردين ماه نمايشگاه «ايران؛ فرهنگ كهن بين آب و بيابان» موزه و تالار هنر و نمايش جمهوري فدرال آلمان با حضور «گونتر ويناندز» معاون وزير فرهنگ و رسانه جمهوري فدرال آلمان، سعيد حريري، رايزن سفارت جمهوري اسلامي ايران در امور فرهنگي در برلين و محمدحسن طالبيان، معاون ميراث فرهنگي و سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري و جبرئيل نوكنده، مدير كل موزه ملي ايران در ساختمان موزه و تالار هنر و نمايش جمهوري فدرال المان افتتاح شد.

اين نمايشگاه كه  از 25 فروردين لغايت 30 مرداد ماه 1396 در شهر بن آلمان برگزار گرديد به ارائه تصاوير و آثار  دورة زماني مختلف ايران از  زمان دورة نوسنگي (هزارة هفتم قبل ‌از ميلاد) تا آغاز دورة هخامنشي را در بر داشت و استقبال خوبي هم از اين نمايشگاه به عمل امد..

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :iranembberlin
تاريخ: ۲۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۱۲:۳۵:۴۲

اولين حضور جهاني فيلم كوتاه «گلداني كه پاييز مي شود» در آلمان

 

مهدي فرد قادري با ساخت فيلم كوتاه زيباي «گلداني كه پاييز مي شود» توانست جشنواره دتمولد آلمان را متقاعد ساز تا از فيلم او براي حضور در بخش مسابقه جشنواره براي نمايش اثر خود دعوت كنند و او اكنون اولين حضور جهاني اش را تجربه خواهد كرد.

.به گزارش خبرگزاري مهر، پس از حضور فيلم سينمايي «جاودانگي» در جشنواره فيلم مونيخ آلمان، جديدترين فيلم كوتاه مهدي فردقادري هم به جشنواره دتمولد آلمان دعوت شد

گلداني كه پاييز مي شود با نقش آفريني امير شريعت در نقش اصلي به واكاوي ذهني مردي مي پردازد كه در شبي باراني چند سرنوشت را براي خود متصور مي شود تا از اين طريق به بهترين راه حل زندگي اش برسد. اين فيلم كوتاه پانزده دقيقه اي، اخيرا به هشتمين جشن مستقل فيلم كوتاه نيز ارايه شده است.

برخي از عوامل اين فيلم عبارتند از نويسنده و كارگردان: مهدي فرد قادري، بازيگران: امير شريعت و بيتا مصوري، مدير فيلمبردار: مهدي ايل بيگي، مدير صدابرداري: آرش برومند، طراح گريم: اهورا قاسمي، دستياركارگردان و برنامه ريز: سهيل برخورداري، منشي صحنه: محيا سعادت، صداگذار: حسين قورچيان، ساخت موسيقي: رامين رضاپور، جلوه هاي ويژه بصري: مسعود سعادتمند، عكاس: فريد آجرلو، تهيه كننده: امير شريعت.

براي ديدن ساير مطالب مشابه به وب سايت سفارت ايران در برلين مراجعه فرماييد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :iranembberlin
تاريخ: ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۰۵:۵۵:۱۱

همزمان با آغاز هفته ي دفاع مقدس فيلم اروند در برلين به نمايش در آمد رايزني فرهنگي سفارت ايران در برلين به منظور گراميداشت ياد 175 شهيد غواص همزمان با سالروز هشت سال دفاع مقدس ، شب گذشته فيلم اروند را با حضور كارگردان آن آقاي پوريا آذربايجاني براي جمعي از ايرانيان مقيم در سالن سينما مكس برلين به نمايش درآورد و در ادامه حضار به طرح ديدگاه هاي خود با كارگردان و رايزني مبادرت نمودند. در ابتداي اين مراسم رايزن سفارت ايران  نكاتي را با حضار در ميان گذاشته كه رئوس آن به شرح ذيل مي باشد:

 •  اينكه چرا جنگ به وقوع پيوست و چرا كشور ما آماج تهاجم بعثيان شد امري پوشيده نيست. همچنين اينكه چگونه جنگ موجب بروز تلفاتي عظيم براي جامعه ايران هم به جهت فرهنگي، هم انساني و حتي اقتصادي و توسعه اي شد هم نكته مكتومي ندارد. در حقيقت جنگ از كشور ما و ملت ايران چيزهايي را گرفت كه قابل جبران نبوده و نيست.
 • اينجا با گذشت 37 سال از بروز جنگ در چنين ساعاتي شايسته است به وجه ايجابي جنگ به رغم همه تلخي هاي آن توجه نشان دهيم. از خود بپرسيم جنگ به ما چه داد؟
 •  جنگ هويت ملي، همبستگي اجتماعي و غرور فرزندان جامعه ما را تقويت نمود. جنگ به ما آموخت براي دفاع از خود بايد به خود متكي باشيم. جنگ ما را با ضرورت تقويت زيرساخت هاي ملي آشنا كرد و جنگ به ما چيزي داد كه استمرار هويت تاريخي ما را تضمين مي كند و آن چيزي نيست مگر «قهرماناني تازه در تاريخ ايران كهنسال».
 •  امروز ما گرد آمده ايم تا همزمان با رويداد ناميمون تحميل جنگ 8 ساله به تاثير مجاهدت اين قهرمانان از دل تلاش كارگرداني جواني واقف شويم كه با دستياري زنده ياد رسول ملاقلي  پور كارگرداني متفاوت در دفاع مقدس، «اروند» را ساخته است.
 •  پوريا آذربايجاني مقيم بوستون امريكاست، اما شيرين ترين خاطراتش را در دل اين روايت دارد، او آنگونه كه ابراز داشت بارها با تماشاچيان فيلمش را ديده و بغض و گريه آنها را در تاريكي سينما لمس كرده و خرسند است كه به رغم عدم حمايت نهادهاي دولتي و يا موسسات فرهنگي براي «دل» خود و به جبران قدرداني از انسانهايي متفاوت فيلمي ساخته كه تاثير گذار است.

 در پايان حضار در اين سالن ديدگاه هاي خود را مطرح نموده و پرسش ها و نكاتي را كه از اين فيلم برداشت كرده بودند ارائه كردند:

 •  فيلم هيچ رنگ و بوي سياسي نداشت و اين براي ما يك تجربه شيرين بود براي درك عميق مظلوميت كشور و ملت ما.
 •  براي من به عنوان يك دختر 18 ساله متولد آلمان اين فيلم يك پيام داشت: افتخار به ملتم و هويتم و قهرماناني كه امروز براي اولين بار تجربه آنها را در يك جانفشاني درك كردم. من امروز با افتخار مي گويم ايراني هستم چون ديدم براي خاك و وطنم چه جانهايي اعطا شد.
 •  فيلم براي ما جالب بود اما تاسف مي خورم كه چرا نبايد تجربه جنگ خود را با آلماني ها به اشتراك بگذاريم. ايكاش اينجا ميهماناني از مردم آلمان هم بودند تا با آنچه ما تجربه كرديم آشنا مي شدند.
 • چرا اين فيلم از سوي ايران براي جشنواره هاي سينمايي نامزد نشده است؟
 •  يك پرسش اساسي براي ما عدم وجود داستان در ساخت فيلم هاي دفاع مقدس است ما اين ضعف را در همه نمونه هاي آثار توليد شده مي بينم، بايد از خود بپرسيم چرا داستان نداريم و نمي توانيم خلاقانه ادبيات داستاني دفاع مقدس را ترويج نمائيم.
 •  شما با اين فيلم به من در آستانه شصت سالگي حيات داديد، به من ياد داديد بايد براي كشورم از خون خود دريغ نكنم و من سپاسگزار اين تلاش شما هستم. 

 آقاي لاريجاني كارگردان فيلم اروند در پايان به پاسخ سئوالات پرداختند و انگيزه و دلايل ساخت فيلم را به ترتيب زير بيان داشتند:

1)  اين فيلم ابتدا حاصل آگاهي من و قدرداني ام از كسي بود كه من سينما را آموخت: زنده ياد رسول ملاقلي پور. در مرحله بعد براي من يك انگيزه ديگر هم وجود داشت و آن قدرداني از انسانهايي بود كه بنظرم از ما بالاتر بودند: مرتضي ها، ابراهيم ها، يونس ها و ... اينها براي چيزي جان باختند كه ما بدان كم توجهي نشان مي دهيم و اينها چيزي را سخاوتمندانه اهدا كردند كه ما آن را بخيلانه در دست گرفته ايم.

2)  اين فيلم و فضاي آن و داستانش برايم وقتي كليد خورد كه در ميدان بهارستان انسانهايي را ديدم با لباسها و آرايش هاي مختلف كه فارغ از هرگونه تعلق و نگرش سياسي جمع شده بودند و مي گريستند، آنجا دريافتم اين داستان يك موضوع ملي و فرا جناحي و غير سياسي است و خرسندم كه سعادت ساخت آن نصيب من شد.

3)  من بايد اعتراف كنم به رغم ارائه اين فيلم در جشنواره ها و كسب جايزه مثل فستيوال جيپور، باز شاهد آن هستيم كه شبكه هايي هستند كه دوست ندارند اين ژانرهاي خاص را طرح نمايند.

4)  من دوست دارم بتوانم در اينجا درباره موضع جانبازاني فيلم بسازم كه با كمك آلمان در تجهيز شيميايي عراق مصدوم شدند و براي درمان به اينجا آمدند و همين جا از ايشان براي درمانشان از آنها پول گرفته شد.

5)  براي من افتخار بود كه در اين ساعات خاص كه يادآوري روزهاي مهمي است، فيلم من نامزد آن شد تا شما را به ديدن صفحه اي درخشان از تاريخ دلاوري هاي مرداني ببرد كه ما و نسل هاي آينده را مديون خود ساخته اند.

 

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :iranembberlin
تاريخ: ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت: ۰۱:۱۴:۵۶

نهادهاي اقتصادي ايراني مقيم و ساكن آلمان با سفارت ايران در برلين نشست هماهنگي برگزار كردند

سفارت جمهوري اسلامي ايران در برلين به منظور هماهنگي هاي هر چه بيشتر با نهاد هاي اقتصادي و بانكي ايراني مقيم كشور آلمان 4 مهر 1396 در شهر دوسلدورف برگزار گرديد و در خصوص مسائل مختلف گفتگو و توافق نظر شد.

در اين نشست كه با حضور جناب آقاي ماجدي، سفير جمهوري اسلامي ايران در آلمان و رايزنان اقتصادي سفارت برلين برگزار گرديد، آخرين وضعيت همكاري نهادهاي اقتصادي و بانكي كشورمان با شركتها، بانك ها و موسسات مالي كشور آلمان مورد بازبيني قرار گرفته و چالشهاي موجود بر سر راه توسعه همكاري هاي اقتصادي دوجانبه نيز مورد بررسي قرار گرفت.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ]
تاریخ امروز
پیوندهای روزانه
  لينكي ثبت نشده است
پیوندهای سایت
  لينكي ثبت نشده است
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاى وبلاگ